Warszawa

Kita Koguta

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Kita Koguta to dwupoziomowy koktajlbar w samym centrum Warszawy, którego pomysłodawcami i twórcami są uznani i utytułowani barmani - Adam Grądziel i Jakub Kozłowski.

Nazwa pochodzi od legendy odnoszącej się do powstania słowa „cocktail”. Wewnątrz lokalu idea ta przeplata się z nowoczesnymi technikami barmańskimi i fantazyjnym podejściem do sztuki miksowania zawartym w kogucim motto „more than cocktails” .

Przekraczając próg Kity Koguta spodziewać się można zaskakujących smaków pochodzących z sezonowych składników, będących inspiracją do często zmieniających się kart menu.

Goście klubu mogą liczyć na ciekawą selekcję muzyczną, która w większości opiera się na brzmieniach płynących z płyt woskowych, napędzanych przez najlepszych w Polsce DJ-ów.

Przestrzeń podzielona jest na dwie strefy. Parter jest bardzo dynamiczny. Zarówno na ogródku jak i wewnątrz dominują tu stoły i hokery koktajlowe oraz duży bar, serwujący sezonowe przysmaki oparte na domowych recepturach i przetworach. Antresola natomiast jest bardziej intymna, wyposażona w wygodne kanapy i fotele, jak również w drugi bar, któremu został nadany nieco wiekowy charakter.

Zespołowi Kogutów przyświeca idea, aby przeżyć życie niezwyczajnie i do tego życia zaproszenie mają wszyscy goście…"

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://kitakoguta.pl
Adres:
ul. Krucza 6/14
00-950 Warszawa
Telefon:
512 307 284
Strona www:
Godziny otwarcia:
wt.-czw.:
18:00 - 00:00
piąt.-sob.:
18:00 - 02:00
niedz.:
18:00 - 00:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie