Warszawa

Enklawa

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Enklawa to ogromna  klubowa przestrzeń, znajdująca się w samym centrum miasta, przy ulicy Mazowieckiej 12.  Nowoczesny, elektryzujący wystrój wnętrza, jak przystało na jeden z najbardziej prestiżowych klubów w stolicy, zachwyca grą architektonicznego oświetlenia , lustrzanymi motywami i purpurą. 

Na dwóch poziomach mamy do dyspozycji aż 3 bary, duży parkiet oraz całe mnóstwo miejsc  przygotowanych do odpoczynku i konsumpcji. Do dyspozycji gości w klubie znajdują się także dwa VIP roomy.   

Wspaniałą zabawę zapewniają najlepsi DJ-e z polskiej i światowej sceny muzycznej, grający na dużej, profesjonalnej scenie. Cyklicznie organizowane imprezy przyciągają tłumy oczekujących  świetnej zabawy do białego rana. We wtorki organizowane są tu wieczory dla kobiet, w środę można spodziewać się muzyki z lat 70 i 80, w czwartki króluje tzw. „czarna” muzyka , a w piątki i soboty prezentowane są nowości z klubowych scen oraz house, funky, r'n'b i pop.  

W Enklawie, oprócz profesjonalnego zespołu dbającego o najwyższą jakość obsługi gości, imprezy urozmaicane są przez występy najlepszych tancerek. By wejść do klubu trzeba mieć ukończone 21 lat. Obowiązuje tu strój klubowo-wieczorowy. 

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.enklawa.com
Adres:
ul. Mazowiecka 12
Telefon:
+48 22 827-31-51/52
Godziny otwarcia:
wtorek - sobota 22:00 - 05:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie