Warszawa

BrewDog

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Piwo to alkohol uwielbiany od lat. W Polsce cieszy się coraz większą popularnością. Miłośnicy złotego trunku coraz częściej poszukują nowych smaków. Nie wystarczą już tylko piwa najpopularniejszych marek.

Ostatnio, sporą liczbę zwolenników zyskały piwa kraftowe, tworzone przez małe, niezależne browary.

Jednym z miejsc, w którym można skosztować takiego pysznego napoju jest BrewDog.

Wysokiej klasy pub, położony w samym centrum Warszawy serwuje najwyższej jakości browar ze Szkocji.

Warszawski BrewDog jest pierwszym barem, który został otwarty w Polsce. Pozostałe lokale tej marki znajdują się między innymi w Helsinkach, Sao Paolo i Hong Kongu.

Wchodząc do środka BrewDog, od razu czuje się jego niepowtarzalny klimat. Prosty, minimalistyczny i stylowy wystrój, podkreśla wyjątkowy charakter pubu.

Długi bar, za którym można dostrzec piwne butelki z niebanalnym logo, 18 piwnych kranów i charyzmatyczni, profesjonalni barmani tworzą całość idealną.

Załoga BrewDog posiada ogromną wiedzę na temat powstawania piwa. Organizuje nawet kursy – Beer School, gdzie uczy wszystkich zainteresowanych piwnego ABC.

W lokalu, oprócz trunków ukrytych pod nazwami: Jet Black Heart, Dead Pony Club, Punk IPA, 5am Saint, znajdą się również smakołyki dla miłośników jedzenia.

Wyśmienite przekąski, pożywne zupy, burgery, również w wersji wegetariańskiej, a także smaczne desery i wysokiej jakości aromatyczna kawa, są na bieżąco przygotowywane i dostępne przez cały czas otwarcia lokalu.

BrewDog to idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi, przygotowanie imprezy integracyjnej, czy urodzin. Dla gości baru, udostępnione są różnego rodzaju gry planszowe i karciane, które jeszcze bardziej umilą czas spędzony w lokalu.

BrewDog to miejsce, którego po prostu nie można ominąć, jeśli jest się miłośnikiem dobrego piwa, znakomitego jedzenia lub po prostu doskonałej atmosfery.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

https://www.brewdog.com/bars
Adres:
Widok 8, 00-001 Warszawa
Telefon:
22 464 82 84
Godziny otwarcia:
poniedziałek 12:00–00:00
wtorek 12:00–01:00
środa 12:00–01:00
czwartek 12:00–01:00
piątek 12:00–03:00
sobota 12:00–03:00
niedziela 12:00–00:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie