Warszawa

Bar Studio

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Dawna Chłodna 25 odrodziła się jak feniks, tyle że tym razem pod nową nazwą i z trochę innym pomysłem. Trochę ascetyczny wystrój wnętrza był od początku zamierzony- wszystko po to, by nie przyćmić oryginalnych murów, które same w sobie są już wyjątkową ozdobą tego miejsca.

Właściciele wybrali nietuzinkowe miejsce na otworzenie baru – znajduje się on w holu Teatru Studio, w Pałacu Kultury i Nauki. Budowla ta ze względów historycznych różnie kojarzy się Polakom, ale mimo wszystko jej ogrom budzi swego rodzaju podziw,a niektórzy nazywają ją nawet symbolem stolicy.  

Bar Studio to jednak coś więcej niż dobrze zlokalizowana, typowa kawiarnia. To miejsce ukazuje swoje prawdziwe oblicze dopiero wieczorami, gdy przez bar przelewają się nie tylko alkohole, ale i tłumy ludzi - Warszawiaków oraz przyjezdnych, którzy wyruszając na nocny podbój stolicy, nie mogą pominąć tego modnego lokalu.  

Wspaniałe koktajle są tu uzupełnieniem najlepszych koncertów, spektakli, pokazów filmów czy  dyskusji politycznych, które pod Pałacem Kultury i Nauki wydają się być jak najbardziej na swoim miejscu. Aspekt kulturowy Baru Studio to istotna jego część, która nadaje mu wyjątkowy klimat.  

Bar Studio to miejsce niezależne, miejsce, które zgodnie z ideą właścicieli, łączy ludzi. 

Rozwiń

Szczegóły miejsca

https://viacitymap.pl/Miasta/Warszawa/Puby-I-Kluby/Bar-Studio
Adres:
PKiN
Plac Defilad 1
Telefon:
+ 48 603 300 835
Godziny otwarcia:
poniedziałek - niedziela 9:00 - do ostatniego gościa
Ceny:
8 - 25 złł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Ekstra kawka, fajna atmosfera, czesto sie pojawiamy tam ze znajomymi, głównie ze względu na fajne ceny.
  • Ekstra miejsce w ekstra cenie, wielu mi to miejsce polecało i zgadzam się z tym w 100%