Warszawa

Hotel Łazienkowski

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Ten trzygwiazdkowy hotel położony jest w sąsiedztwie zespołu pałacowo-ogrodowego, a konkretnie Łazienek Królewskich. Z pewnością ma to wpływ na wyjątkową atmosferę, która panuje w tym miejscu.  

Hotel reklamuje się hasłem „Królewskie spanie, królewskie jedzenie”. Stonowane kolory pokoi idealnie konweniują z meblami w koniakowym kolorze oraz naturalnymi tkaninami. W każdym pokoju znajduje się łazienka, telewizor, a także telefon. Dla mobilnych gości przygotowano 50 monitorowanych miejsc parkingowych.

W hotelu znajdziemy również wiele sal funkcyjnych, jak chociażby sale konferencyjne, szkoleniowe czy restauracja. Te pierwsze są w pełni profesjonalnie przygotowane na spotkania biznesowe dla około 130-180 osób. Restauracja z kolei szczyci się pysznymi daniami, przede wszystkim kuchni polskiej, ale również zagranicznej. Obsługa hotelowa jest bardzo dyskretna i ukierunkowana na indywidualne podejście do klienta.

Największym plusem Hotelu Łazienkowskiego jest jego lokalizacja - niedaleko centrum, ze świetnym połączeniem komunikacyjnym, a jednak z dala od zgiełku i hałasu stolicy.

Doba hotelowa trwa od godziny 16:00 do 14:00.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http:// http://www.lazienkowski.pl
Adres:
29 Listopada 3b
Telefon:
+ 48 22 851 02 32
Ceny:
161-320 PLN


Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie