Warszawa

Hotel Harenda

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Jeśli chcecie rozpocząć dzień od spaceru po najbardziej reprezentacyjnej ulicy Warszawy, wystarczy zatrzymać się na noc w Harenda Hotel. Usytuowany jest on bowiem zaraz przy Uniwersytecie Warszawskim, na rogu Krakowskiego Przedmieścia i ul. Oboźnej. Kulturalne, rozrywkowe i handlowe centrum stolicy znajduje się tuż pod oknem hotelu.   

Jeśli zdecydujemy się na przyjazd własnym autem, nie będzie problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego, gdyż hotel oferuje strzeżony parking. Kursują tu również liczne autobusy, które rozjeżdżają się po całym mieście, tworząc bardzo wygodne połączenia komunikacyjne.

Dla gości przygotowane są jedno- i dwuosobowe pokoje, a także apartamenty. Zatrzymać się tu możemy nie tylko w celach prywatnych. Hotel oferuje wynajem sal konferencyjnych, w których zorganizować można większe spotkania biznesowe. Śniadanie nie jest zawarte w ofercie noclegowej, istnieje jednak możliwość jego wykupienia (25 zł). Podawane jest w formie bufetu szwedzkiego.

Na tyłach hotelu znajduje się klub o tej samej nazwie (Harenda), w którym codziennie organizowane są koncerty i przedstawienia.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http:// http://www.hotelharenda.com.pl
Adres:
Krakowskie Przedmieście 4/6
Telefon:
+48 22 826 00 71
Ceny:
310 - 490 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie