Warszawa

Holiday Inn Warszawa Józefów

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Holiday Inn Warszawa Józefów**** to idealny wybór dla osób spragnionych relaksu w cichym, zielonym otoczeniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, a także dla biznesmanów, którzy w eleganckiej przestrzeni konferencyjnej odnajdą kompleksowe wyposażenie.

Obiekt oddalony jest zaledwie 4 km od granic stolicy i gwarantuje sprawne połączenie z miastem. Na pierwszy plan wysuwa się bogata oferta rekreacyjna Holiday Inn Warszawa Józefów: pole golfowe, mini golf, park linowy (największy na Mazowszu) , korty tenisowe, boiska go gry w piłkę, rowery, basen, jacuzzi, sauna, siłownia oraz SPA Klinika La Perla. Nie brakuje również atrakcji dla najmłodszych. Nowoczesna bryła hotelu, dbałość o detale, komfortowe i stylowo urządzone pokoje to kolejna zaleta hotelu. Równie wysoki poziom prezentują restauracja LunSol specjalizująca się w kuchni polskiej oraz międzynarodowej, bar kominkowy Fornax , klubowy Bar Komet oraz cicha kawiarnia Casiopeia, idealna na chwilę relaksu przy kawie lub herbacie.

W lutym 2015 na terenie hotelu wdrożono inwestycje mające na celu podnieść jakość i komfort klientów biznesowych i indywidualnych. Do dyspozycji gości, w kluczowych miejscach zostały ulokowane ekrany i panele dotykowe (digital signage), dzięki którym poruszanie się po obiekcie i dostęp do ważnych informacji są znacznie łatwiejsze. Kontrolowanie informacji o pobycie ułatwia również system telewizji hotelowej iLumio, dostępny w każdym pokoju - oprócz celów rozrywkowych można za jego pomocą uzyskać najważniejsze informacje dotyczące pobytu i rozliczenia. Natomiast dzięki wdrożeniu szybkiego, bezprzewodowego internetu Social WiFi każdy gość hotelowy ma dostęp do bezpłatnego i szybkiego korzystania z sieci. Sale konferencyjne zostały ulepszone poprzez instalację nowoczesnego systemu audiowizualnego.

Najwyższą jakość hotelu gwarantuje przynależność do sieci InterContinental Hotels Group.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.holiday.aquila.pl
Adres:
ul. Telimeny 1, Józefów
Telefon:
+ 48 22 77 83 000

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie