Kraków

Vinoteka 13

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Vinoteka 13 to istniejąca na rynku od lat sieć renomowanych sklepów z winami.

Winiarnia połączona jest z barem i delikatesami, nawiązując w ten sposób do włoskiej tradycji aperitivo i hiszpańskiego tapas. Zlokalizowana w piwnicach wyjątkowej, odrestaurowanej kamienicy przy Rynku Głównym jest doskonałym miejscem do degustacji i zakupu wina.

W Vinotece znajdziesz zróżnicowaną ofertę win sprowadzanych prosto od producentów, co decyduje o atrakcyjnym stosunku jakości do ceny najlepszych światowych win. Kompetentna i życzliwa obsługa pomoże Ci dobrać trunek zgodny z Twoimi oczekiwaniami, okolicznościami i smakiem. Wina z różnych regionów Włoch, Francji i innych krajów świata, z różnych szczepów winorośli i roczników wybierane są w oparciu o wieloletnie doświadczenie i bezpośredni kontakt z winiarzami. W asortymencie Vinoteki znajduje się kilkaset unikalnych gatunków wina, a wśród nich wina polecane przez renomowane pisma winiarskie, jak np. Wine Spectator.

Vinoteka 13 to przede wszystkim wysokiej jakości wina, bezpretensjonalny i przyjazny klimat, fachowa obsługa i doskonała lokalizacja.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.vinoteka13.pl
Adres:
Rynek Główny 13
Telefon:
12 617 02 50
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela: 09:00 - 17:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Hi Tom,I would love to go skiing in Zakopane but I would have to watch out for the crazy serrboaodnws ..I have been wiped out before by one. I am a gentle skier!I look forward to hearing about Africa .a place far from the cold!