Kraków

Pasaż 13

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Pasaż 13 to elegancki i znakomicie zaaranżowany pasaż handlowy, położony w samym sercu Starego Miasta.

Pasaż zajmuje dwie zabytkowe kamienice przy Rynku Głównym, tworząc kameralną przestrzeń do zakupów w spokojnej atmosferze. W Pasażu znalazły swe miejsce modne butiki proponujące klientom uznane marki zarówno światowe, jak i polskie. Ponadto zakupić tutaj można kosmetyki firmy l’Occitane lub odwiedzić renomowany salon fryzjerski Maniewski, a także delikatesy, bar i vinotekę – coś dla smakoszy i koneserów win.

Wyjątkowe wnętrza łączące starą renesansową architekturę z minimalistycznym stylem sprawiają, że przestrzeń handlowa zmienia się w przestrzeń sztuki i relaksu. Pięknie zaaranżowane piwnice pełnią funkcję miejsca do odpoczynku przy dobrej kawie, włoskim antipasti i lampce wina – znajdujący się tam Licus Concept Store odmienia formułę robienia zakupów. Wizyta w Pasażu 13 jest raczej spokojnym, pogodnym rytuałem, niż pośpiesznymi zakupami i przeciskaniem się w tłumie zniecierpliwionych klientów.

Pasaż 13 to doskonałe miejsce, by zakupić unikatowe ubrania polskich i zagranicznych marek – między innymi CÉLINE, CHLOÉ, DSQUARED2, GIVENCHY, GUCCI, JIMMY CHOO, JOHN GALLIANO, STELLA McCARTNEY czy YVES SAINT LAURENT. W budynku znajduje się również Klub u Louisa – w pochodzącej z XIV wieku piwnicy odbywają się koncerty i imprezy tematyczne, pokazy filmowe i spotkania.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.pasaz-13.pl
Adres:
Rynek Główny 13
Telefon:
12 617 02 50
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela: 09:00 - 17:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie