Kraków

Olsen - marka odzieżowa

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Komfort i wygoda z zachowaniem tego, co w miejskim stylu najlepsze – oto znak rozpoznawczy niemieckiej marki odzieżowej Olsen.

Historia firmy jest imponująca.. Cieszy się ona długoletnią tradycją.W 1901 roku założył ją hamburski kupiec Alfred L. Wolff. W branży odzieżowej Olsen działa od lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia.

To, co niezmiennie charakteryzuje markę Olsen, to dbałość o wysoką jakość tkanin i dodatków, niepowtarzalne wzornictwo, prostota i elegancja wszystkich modeli, a także nienaganne wykonanie.W ofercie marki znajdziemy wysokie jakościowo ubrania, odznaczające się indywidualnością.

Firma zakłada sobie za cel docieranie do konkretnych osób, zamiast masowej produkcji. Firma odzieżowa Olsen unika w swoich kolekcjach skomplikowanych kreacji, duży nacisk kładzie na prostą, łatwą w noszeniu modę dla pewnych siebie kobiet. Materiały są wysokiej jakości, dostosowane do nowoczesnego wzornictwa. Wielką siłą OLSENA jest miłość do koloru. Każda kolekcja gra różnymi kolorami. Przywiązanie do ciekawych dodatków i prostych kreacji to coś, co odróżnia markę na tle rynku. W ofercie oprócz odzieży, dostępnej w rozmiarach 34-48, znajdziemy także akcesoria takie jak: szale i chusty.

Marka Olsen nie tylko ubiera kobiety, ale stwarza też możliwość odnalezienia własnego stylu. Jeśli cenicie sobie Państwo radość życia, a modę traktujecie jako zabawę i wyrażanie siebie - Olsen jest jak najbardziej dla Was.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

https://viacitymap.pl/Miasta/Krakow/Zakupy/Olsen---Marka-Odziezowa
Adres:
Olsen - sklep firmowy w Galerii Krakowskiej
ul.Pawia 5
31 - 154 Kraków
Telefon:
tel.+48 12 628 70 33
Godziny otwarcia:
pon. - sob. 09:00 - 22:00
niedz. 10:00 -21:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie