Kraków

Jubiler Schubert

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Jedna z wiodących marek jubilerskich, Jubiler Schubert, to rodzinna firma, w której kunszt jest przekazywany z pokolenia na pokolenie.

Dzięki temu w salonach Schubert możemy podziwiać najwyższej jakości biżuterię ze złota, srebra i kamieni szlachetnych, w tym pięknego bursztynu.

Znajdziesz tu biżuterię dla każdego – zarówno proste, eleganckie formy do oficjalnego stroju, wyjątkowe męskie i damskie zegarki, jak i lekkie ozdoby na co dzień. W ofercie znajdują się łańcuszki, naszyjniki, pierścionki, bransoletki, kolczyki, zegarki – a wszystko to w najwyższej jakości i uniwersalnym stylu.

Na szczególną uwagę zasługują ozdoby wykonane z bursztynu – naszyjniki, pierścionki i bransoletki o ponadczasowym designie i precyzyjnym wykonaniu, są idealnym prezentem, który będzie służył właścicielce przez wiele lat. Biżuteria z bursztynu nadaje się jako dopełnienie do każdego stroju – czy to eleganckiego, na biznesowe spotkanie, czy codziennego, nieformalnego.

W Krakowie znajdują się cztery salony marki, w tym unikalna Galeria Bursztynu przy ul. Floriańskiej 13, gdzie możemy nie tylko podziwiać wyjątkowe ozdoby wykonane z tego materiału, ale także poznać ciekawostki z nim związane czy wziąć udział w seansie filmu o bursztynie.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

https://www.jubilerschubert.pl
Adres:
Floriańska 13
Floriańska 22
Powiśle 7
Grodzka 38
Telefon:
+48 12 422 70 41
Godziny otwarcia:
9.00 - 20.00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • that's a hard one, so many attorneys have difrefent feesi know someone in los angeles who just filed and that was $2500but i don't know what chapter.i found if you go to the big firm, just like the big jewelry stores you'repaying for the packaging not so much the product.