Kraków

Gerry Weber

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Gerry Weber to światowa marka, która istnieje już ponad 40 lat. Twórcy Gerry Weber pragnęli stworzyć miejsce, będące połączeniem mody i stylu życia.

Dzięki ogromnej determinacji, jasnej wizji i doskonałej intuicji twórców, powstała międzynarodowa marka, która od lat łączy i inspiruje kobiety na całym świecie.

Oferta Gerry Weber jest niezwykle różnorodna. Dzięki temu niemalże każda kobieta, jest w stanie wybrać dla siebie ubranie idealne.

Gerry Weber nie tylko ubiera kobiety, ale też stwarza możliwość odnalezienia własnego stylu. Każda z kolekcji ubrań jest niepowtarzalna. Ubrania i akcesoria Gerry Weber są wyjątkowe, a przy tym uniwersalne.

Nie są przebraniem, a doskonałej jakości ubraniem, podkreślającym kobiecość.

Gerry Weber cały czas podąża za najnowszymi trendami, zachowując przy tym swój niepowtarzalny styl.

Takie marki, jak: Gerry Weber Colliection, Gerry Weber Edition, Taifun, Gerry Weber Shoes są inspiracją dla kobiet w Polsce i na całym świecie.

Gerry Weber Collection to odpowiednik ubrań najlepszej jakości, w których każdy szczegół jest dopracowany z największą starannością. Proponuje ubrania niezwykle kobiece, które dodają charakteru i podkreślają osobowość klientek.

Indywidualność, niewymuszona elegancja, nowoczesny styl i szczypta sportowego luzu, charakteryzująca markę TAIFUN, tworzą mieszankę skierowaną do kobiet pewnych własnej wartości.

Natomiast produkty Gerry Weber Shoes Collection, są doskonałym uzupełnieniem ubrań Gerry Weber. Szyk, elegancja, solidność i wygoda, to znaki rozpoznawcze tego obuwia.

Oczywiście, w każdym salonie profesjonalny doradca podpowie i doradzi klientom w odpowiednim wyborze.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.house-of-gerryweber.pl/Gerry-Weber/gerry;http://pl_PL;http://sc.html
Adres:
1.Salon Gerry Weber Galeria Krakowska

Ul. Pawia 5

31-154 Kraków2.Salon Gerry Weber Galeria Kazimierz

Ul. Podgórska 34

31-536 Kraków

Telefon:
Tel: 12 422 25 04
Tel: 12 625 00 63
Godziny otwarcia:
Galeria Krakowska:
pon. - sob: 09:00–22:00
niedziela: 10:00–21:00

Galeria Kazimierz:
pon. - sob: 10:00–21:00
niedziela 10:00–20:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie