Kraków

Factory Kraków

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Zlokalizowane w krakowskim Futura Parku Factory Kraków to miejsce, w którym przyjemność robienia zakupów idzie w parze z przyjemnością czerpaną ze świadomości, iż właśnie nabyliśmy orginalne, markowe rzeczy w niesamowicie korzystnych cenach. Przyprawiające o zawrót głowy obniżki wynoszą od 30% do 70% i nie jest to krótka, wyprzedażowa okazja – w Factory Kraków tak jest zawsze!

W tym outletowym raju coś dla siebie znajdą klienci w każdym wieku. Zarówno panie jak i panowie mogą zaopatrzyć się w modne ubrania i dodatki, obuwie oraz akcesoria do wyposażenia domu. Kilkadziesiąt topowych marek wywoła uśmiech na twarzy nawet najbardziej wybrednego gościa. Podczas gdy rodzice szaleć będą na zakupach, ich pociechy poszaleć mogą na specjalnym placu zabaw dla dzieci. Klienci strudzeni zakupami skorzystać powinni z bogatej oferty gastronomicznej centrum. Dla tych niezmotoryzowanych uruchomiona została również specjalna, darmowa linia autobusowa.

Nieważne, czy czeka Cię wielkie odświeżenie garderoby czy po prostu szukasz pomysłu na udane popołudnie – w Factory Kraków znajdziesz wszystko, czego potrzeba Tobie... i Twojemu portfelowi!

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://krakow.factory.pl
Adres:
Prof. A. Rożańskiego 32
32-085 - Modlniczka
Telefon:
+48 12 297 35 00
Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota: 10:00 - 21:00
niedziela: 10:00 - 20:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie