Kraków

Zoltar

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Laserowy poligon ZOLTAR to jedyne miejsce w Polsce, gdzie rozgrywka w interaktywny paintball odbywa się jednocześnie w trzech różnych światach!

Jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwy wojownik, w autentycznej historycznej scenerii, a jednocześnie nie obawiać się siniaków i obrażeń, wybierz laserowy paintball w systemie Zoltar.

Poligon ZOLTAR to aż trzy różne światy! Pierwszy z nich został urządzony w klimacie Warszawy '44 – spotkamy tu zabytkowe kamienice, powstańcze plakaty, ruiny starych murów, barykady ze starych mebli, a nawet kanały. Druga sceneria to wojna w Iraku – tu znajduje się nawet autentyczny opancerzony wóz bojowy, a także barykady z beczek i worków z piaskiem, oraz lepianki. Trzecia lokacja, w typie science fiction, to labirynt kosmitów.

ZOLTAR to największa w Polsce arena do interaktywnego paintballa, a jej oferta obejmuje nie tylko indywidualne rozgrywki, lecz także imprezy firmowe, urodziny czy wieczory panieńskie i kawalerskie. Ciekawą ofertą jest "nocne granie" – impreza w gronie znajomych, która pozwoli Wam odkryć wszystkie scenariusze.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://zoltar.krakow.pl
Adres:
Aleja Pokoju 81
Telefon:
+48 792 111 091
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 16:00 - 20:00
sobota - niedziela: 10:00 - 21:00
Ceny:
20 - 50 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Świetne miejsce na dobrą zabawę. Plac boju bardzo profesjonalnie przygotowany. Miła obsługa, świetne promocje. Tyle grać i polecać innym :D
  • Byłem ostatnio drugi raz ze znajomymi i raczej nie był to ostatni. Fajna, duża arena, realistyczny wystrój i klimat jak w grze komputerowej, tylko na żywo. Zdecydowanie jedno z najciekawszych miejsc w Krakowie. Jak by ktoś chciał zebrać większą ekipę chętnie dołączę acenarotymator@hotmail.com
  • Grałem w lidze studenckiej i na pewno zgłoszę swoją drużynę w kolejnej edycji. Chyba najlepszy projekt rywalizacji między uczelniami w jakim uczestniczyłem. Sam obiekt przygotowany z pomysłem. Ciekawa alternatywa dla tradycyjnego paintballa. Siniaków brak ale zakwasy gwarantowane.