Kraków

Wellness Club

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Wellness Club przy Parku Wodnym to największa siłownia w Krakowie, z szeroką ofertą zajęć fitness, lekcji tańca, jogi i wschodnich sztuk walki.

Ponad 800 m2 powierzchni mieści w sobie setki profesjonalnych maszyn do ćwiczeń, dobrze wyposażone sale do fitnessu i innych zajęć, a sam klub przylega do największej w Polsce hali basenowej i kompleksu saun.

Wszystkie zajęcia w klubie odbywają się na trzech poziomach zaawansowania, dzięki czemu odnajdą się tu zarówno początkujący, jak i osoby od lat uprawiające sport, niezależnie od wieku. Dodatkowo pomocą służą wykwalifikowani trenerzy. Możemy tu skorzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów treningu aerobowego i siłowego, a także wziąć udział w licznych zajęciach z aerobiku, pilatesu, aquaaerobiku, Body Sculpt czy Sukuba.

Dodatkowym atutem tego klubu jest kącik zabaw dla dzieci, dzięki czemu rodzice na czas ćwiczeń mogą zostawić swoje pociechy pod opieką animatorów. Oprócz tego, klub posiada specjalną ofertę zajęć dla najmłodszych – wśród nich zajęcia taneczne i sztuki walki.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.parkwodny.pl/wellness
Adres:
Dobrego Pasterza 126
Telefon:
+48 12 61-63-156
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 6.30 - 22.00
sobota - niedziela 8.00 - 18.00
Ceny:
http://www.parkwodny.pl/pl-cennikWellness

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie