Kraków

Klub Bilardowy PiK

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Szukasz profesjonalnego klubu bilardowego w dobrej lokalizacji w Krakowie? Istniejący na Kazimierzu od 2010 roku Klub PiK na pewno odpowie na Twoje potrzeby.

To świetne miejsce nie tylko na naukę gry w bilard, ale także spotkanie z przyjaciółmi czy firmową imprezę integracyjną. W klubie znajduje się 7 wysokiej jakości stołów bilardowych, a na początkujących graczy czekają z pomocą profesjonalni instruktorzy, którzy zapoznają chętnych z tajnikami gry w bilard.

Dodatkowo w klubie odbywają się wydarzenia kulturalne i sportowe – na kibiców czeka tu aż 100 miejsc w lożach z doskonałym widokiem na wielki ekran.

Dla osób potrzebujących dyskrecji w klubie znajduje się sala VIP z pełnowymiarowym stołem bilardowym, telewizorem 42 cale i obszerną, wygodną lożą.

Jeśli gra w bilard Cię nie przekonuje, w lokalu dostępne są również: Xbox, dartsy i piłkarzyki. Solidnie wyposażony bar zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych koneserów alkoholi. Jeśli zaś połkniesz bakcyla, możesz skorzystać z organizowanych przez klub szkoleń bilardowych.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://klubpik.pl
Adres:
Estery 18
Telefon:
+48 12 349-08-14
Strona www:
Godziny otwarcia:
poniedziałek - czwartek: 12:00 - 02:00
piątek: 12:00 - 3:00
sobota: 16:00 - 3:00
niedziela: 16:00 - 2:00
Ceny:
12-25 PLN/h

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie