Kraków

Escape Challenge

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

W dobie cyfryzacji, gdzie świat realny zostaje wprowadzany do świata wirtualnego, pojawia się coraz większa potrzeba powrotu do namacalnej rzeczywistości. W odpowiedzi na rosnący przesyt przeżywaniem przygód za pośrednictwem monitora, powstała real life escape game – emocjonująca gra, która toczy się w świecie realnym. Jedną z nich jest krakowski Escape Challenge, znajdujący się w centrum miasta.

Escape roomy cieszą się coraz większą popularnością wśród społeczności różnych grup wiekowych - nic dziwnego, rozrywka jaką zapewnia pobyt w tym miejscu, jest bezcenna.

Dzięki Escape Challenge każdy może przenieść się do innej rzeczywistości, wcielić się w rolę, jaka najbardziej mu odpowiada i poczuć się jak postać z książki lub filmu.

W ciągu 60 min. grupa śmiałków od 2 do 5 osób, musi rozwiązać wszystkie zadania, które znajdują się w pomieszczeniu.

Escape Challenge proponuje trzy profesjonalne pokoje:

- Magiczny Pokój,

- Pokój Zaginionego Detektywa,

- Tajny Pokój w Bazie Wojskowej

W Escape Challenge współpraca zespołu jest bardzo ważna. Jeśli wyzwanie ma zakończyć się sukcesem, to wspólne rozwiązywanie zadań jest niezbędne.

Zbiorowe wyjście do escape roomu, doskonale integruje grupę. Jest niezawodnym pomysłem na spotkanie zapoznawcze, urodziny, wyjście ze znajomymi, czy jako niebanalny voucher upominkowy.

Escape Challenge gwarantuje doskonałą zabawę i niezapomniane wrażenia, dlatego warto czasami oderwać się od codzienności i przeżyć niesamowitą przygodę w tak pełnym emocji miejscu.

Rezerwacji dokonać można na stronie Escape Challenge.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://escapechallenge.pl
Adres:
Dietla 29, 33-332 Kraków
Telefon:
733 033 378
Godziny otwarcia:
Pon. - Ndz. - 10:00 - 22:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie