Kraków

TAO by Zen TEPPANYAKI & MORE

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Restauracja Tao mieści się nad Wisłą przy kładce „Bernatce” w jednej z najpiękniejszych i najstarszych dzielnic Krakowa jaką jest Podgórze. Na tyłach zabytkowej kamienicy, w której działa restauracja kryje się przepiękny ogród, który podziwiać można z zadaszonego i ogrzewanego tarasu.

Tao to pierwsza i jedyna restauracja w Krakowie serwująca Teppanyaki - dania przygotowywane na gorącej płycie japońskiego grilla, w bardzo widowiskowy sposób. Nasz Szef Kuchni Allan Zarandin, który wiedzę i doświadczenie zdobywał w najlepszych japońskich restauracjach na świecie,  zachwyca Gości pokazami żonglerki i wybuchami płomieni towarzyszącymi przygotowywaniu potraw.

Menu naszej restauracji jest podzielone na specjały kuchni tajskiej, japońskiej oraz dim sum, znaleźć w nim można azjatyckie pierożki, bogaty wybór makaronów, zup oraz ciekawych dań głównych. Aromat tajskiej bazylii, kolendry, imbiru i trawy cytrynowej oraz orientalny smak naszych potraw, chociaż na chwilę przeniesie Państwa w świat dalekiego wschodu.

Tao to idealne miejsce na szybki lunch lub kolację w ciągu tygodnia, ale również świetne miejsce na rodzinny obiad w weekend.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://zensushi.pl/informacje-tao-by-zen
Adres:
Józefińska 4
Kraków
Telefon:
+48 725 880 304
E-mail:
Godziny otwarcia:
codziennie od 12.00 do 23.00
Ceny:
Za danie główne 25 - 339 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie