Kraków

Stoccaggio

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Stoccaggio to niezwykły wine bar połączony ze sklepem specjalistycznym – winiarnia o wyjątkowej atmosferze przepełnionej pasją do win z całego świata.

Ponad 350 butelek w ofercie sklepu i 30 różnych win dostępnych na kieliszki, szeroka oferta wysokiej jakości tapas, zachęcają do spędzenia kilku chwil na miejscu. W Stoccaggio możemy spróbować win z całego świata – sklep dysponuje winami z takich regionów, jak Francja, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Niemcy, Austria, Węgry, Bułgaria, Polska, Stany Zjednoczone, Chile, Argentyna, Urugwaj, Brazylia, Izrael, RPA, Australia, Nowa Zelandia, Serbia, Chorwacja, Słowenia, Gruzja. Aby wino w otwartych butelkach zachowało swój aromat, wina serwowane na kieliszki przechowuje się tu w technologii Enomatic®.

Winiarnia regularnie organizuje degustacje win z różnych miejsc świata, a także warsztaty i szkolenia dotyczące podstaw wiedzy o winie. Lokal dysponuje salą na ponad 30 osób, dzięki czemu można tu zorganizować spotkania rodzinne i firmowe. Winiarnia jest prowadzona przez ludzi z pasją do wina, dzięki czemu zawsze możemy tu liczyć na pomoc w dobraniu win do posiłków czy menu imprez okolicznościowych.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

https://sites.google.com/site/stoccaggiowinebar/oferta
Adres:
Krupnicza 9/2
Telefon:
+48 501 735 627
Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota: 11:00 - 23:00
niedziela: 13:00 - 23:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie