Kraków

Square Burger

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Zdawałoby się, że nic nie może już zatrząść burgerową mapą Krakowa. Tymczasem, miasto ruszyło w nietypowym kierunku, a zainteresowanie miłośników dobrze wysmażonej wołowiny przykuły... burgery w kwadratowej bułce. Ten prosty zabieg właścicieli Square Burger pozwolił ich wyjątkowo smacznym burgerom szybko zaistnieć na streetfoodowej mapie Krakowa.

Kwadratowa bułka to nie jedyna rzecz odróżniająca Square Burger od innych burgerowni. Lokal położony jest na uboczu, daleko od wypełnionych walczącymi o klientów restauracjami okolic Rynku i Kazimierza. Położony na Starym Podgórzu, Square Burger ma trafiać do lokalnych klientów, "bo osoby chcące dobrze zjeść są wszędzie". I faktycznie, zainteresowania nie brakuje.

Spore burgery z mielonej na miejscu wołowiny, w dobrej, chrupiącej bułce, ze świeżymi warzywami i aromatycznym sosem – ten format sprawdzi się w każdej okolicy. W przystępnych cenach możemy tu najeść się do syta, zwłaszcza, że do burgera możemy również zamówić przygotowane na miejscu, grubo krojone frytki w jednym z trzech rodzajów. Wegetarianie także nie wyjdą stąd głodni – czeka na nich pyszna kanapka na bazie grillowanego bakłażana.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.square75.pl
Adres:
Limanowskiego 52
Telefon:
728 820 431
Godziny otwarcia:
poniedziałek - czwartek: 11:00 - 19:30
piątek: 11:00 - 21:00
sobota: 14:00 - 21:00
Ceny:
5,50 - 26 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie