Kraków

Plac Nowy 1

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Nowe restauracje wyrastają na krakowskim Kazimierzu jak grzyby po deszczu, nie wszystkim udaje się jednak tak szybko rozwinąć, jak restauracji Plac Nowy 1.

Doskonała lokalizacja, przepiękne, nowoczesne i przytulne wnętrze o ciekawej architekturze, szerokie autorskie menu i dopracowane receptury – to wszystko sprawia, że ten dość młody lokal przyciąga tłumy.

Do dyspozycji gości jest obszerna sala główna z wysokim sufitem, z którego w stylu industrialnym zwisają żarówki w oprawkach. Surowego wrażenia dopełniają ceglane ściany i beton. Wnętrze nie jest jednak chłodne – drewno, wszechobecne rośliny, ciepłe światło i miękkie poduszki sprawiają, że jest tu nie tylko stylowo, ale też przytulnie. Oprócz głównej sali, stoliki znajdują się również na antresoli i kameralnym patio.

Bogate menu zawiera wyjątkowe, nietypowe przystawki, klasyczne zupy, dania główne, dania z ryb i owoców morza, burgery, makarony, pizzę, a także śniadania. Dla najmłodszych zostało przygotowane specjalnie dziecięce menu, delikatnie przyprawione, atrakcyjne dla dzieci i podawane w mniejszych porcjach. Autorskie menu szefa kuchni Roberta Jelonka podbija serca i żołądki coraz szerszemu gronu zadowolonych klientów.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.placnowy1.pl
Adres:
Plac Nowy 1
Telefon:
+48 12 442 77 00
Godziny otwarcia:
poniedziałek - środa: 09:00 - 00:00
czwartek - sobota: 09:00 - 02:00
niedziela: 09:00 - 00:00
Ceny:
10 - 65 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie