Kraków

Aperitif

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Pomimo wystroju stylizowanego na klimatyczną włoską trattorię, nie jest to włoska restauracja. Nie jest to też restauracja francuska, pomimo tego, na co wskazuje nazwa i szeroka karta win. Tu smaki wykwintnej kuchni francuskiej mieszają się z lekką kuchnią śródziemnomorską, bo specjalnością restauracji Aperitif jest kuchnia fusion.

Lokal oferuje nie tylko eleganckie i wykwintne dania będące połączeniem założeń kuchni włoskiej i francuskiej, ale także klimat delikatnego luksusu. Wizyta w restauracji Aperitif jest przyjemnością nie tylko ze względu na wyjątkowo wyważone, idealnie doprawione potrawy, nie tylko przez wzgląd na niebanalne połączenia, dzięki którym możemy odkryć nowe obszary smaku. Restaurację Aperitif odwiedza się przede wszystkim dla atmosfery odświętnego obiadu w gronie przyjaciół i najbliższych, a wieczorem – romantycznego spotkania z drugą połówką.

Zwolennicy klasycznych smaków także znajdą coś dla siebie - tasting menu zawierające najlepsze polskie potrawy przypadnie do gustu nawet wybrednym smakoszom polskiej kuchni.

Pomimo ekluzywnego klimatu lokalu, ceny są umiarkowane. Położona w pobliżu Rynku Głównego (ul. Sienna) restauracja trafia do zagranicznych turystów podobnie, jak do krakowskich koneserów i sympatyków śródziemnomorskiej i francuskiej kuchni.  

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://aperitif.com.pl
Adres:
Sienna 9
Telefon:
+48 12 432 33 33
Godziny otwarcia:
12.00 - 23.00
Ceny:
9 - 99 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Urocza atmosfera, pyszne jedzenie i przyjazna osługa. To co najbardziej przypadło nam do gustu to połączenie elegancji z luźną i niezobowiązującą atmosferą. Pyszny tatar z łososia, jeszcze lepsze confit z kaczki. Mąż jadł steka - doskonałe medium rare. Ciekawa karta win w przystepnych cenach. Polecamy!