Kraków

Terapia Grupowa

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Życie w ciągłym biegu powoduje, że coraz częściej poszukujemy przestrzeni, w której można odpocząć od rutyny dnia codziennego i choć na chwilę zapomnieć o obowiązkach. Miejsc do relaksu i „zresetowania się” wydaje się być sporo, jednak potrzebny jest jeszcze niepowtarzalny klimat. Ten znajdziecie w Terapii Grupowej, pubie zlokalizowanym przy jednej z urokliwych krakowskich uliczek.

Po wejściu do środka, oczom Gości ukazuje się duża sala, z przyciemnionym lekko światłem, a uśmiechnięci barmani stojący za ponad siedmiometrowym barem zarażają pozytywnym nastrojem i sprawiają, że od razu można poczuć się tu swobodnie, jak w domu.

Terapia Grupowa to pub z charakterem. Widać to na każdym kroku. Ceglany motyw na ścianach, czarno-białe fragmenty na podłodze i długi szereg najrozmaitszych alkoholi, doskonale ze sobą współgrają i tworzą spektakularny efekt. Wysokie krzesła zachęcają do tego, by zatrzymać się przy barze i skosztować wyśmienitego trunku. Natomiast większa grupa znajomych może rozsiąść się na wygodnych skórzanych kanapach i rozpocząć zasłużony relaks.

W Terapii Grupowej można delektować się alkoholem najwyższej jakości. Goście mogą zamówić piwo rzemieślnicze i regionalne albo skosztować specjalnego autorskiego koktajlu.

Zbiór wszystkich tych elementów sprawia, że Terapia Grupowa jest receptą na udany wieczór, spędzony w grupie przyjaciół.

Zespół Terapii Grupowej uprzedza, że wizyta w lokalu, grozi długotrwałą poprawą humoru oraz uczuciem odprężenia.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

https://viacitymap.pl/Miasta/Krakow/Puby-I-Kluby/Terapia-Grupowa
Adres:
ul. Dielta 15/1 - róg Dietla i Orzeszkowej, naprzeciwko Angel Wawel
31-070 Kraków
Telefon:
531 602 060
Godziny otwarcia:
Środa: 18:09 - 00:19

Czwartek: 18:09 - 01:11

Piątek: 17:23 - 02:27

Sobota: 17:23 - 02:27

Niedziela: 17:23 - 00:19

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie