Kraków

Queen Boutique Hotel

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Queen Boutique to czterogwiazdkowy hotel położony w sercu krakowskiego Kazimierza.

Architektura hotelu łączy tradycję zabytkowej kamienicy z nowoczesnością i wysokim standardem. Miejsce sprawdzi się zarówno przy wyjazdach biznesowych, jak i wypoczynkowych – zróżnicowana oferta pozwala gościom wybrać pokój w standardzie odpowiadającym ich potrzebom.

Hotel ma kameralny klimat i dysponuje łącznie 30 pokojami w zróżnicowanym standardzie oraz jednym apartamentem. Każdy pokój wyposażony jest w indywidualnie sterowaną klimatyzację, bezprzewodowy internet, telewizję satelitarną, ładowarkę do iPhone, a także kompletne wyposażenie łazienki – komplet ręczników i szlafroków, zestaw kosmetyków AquaSenses, suszarkę do włosów, a na życzenie żelazko i deskę do prasowania.

Do dyspozycji gości biznesowych są specjalne pokoje zaopatrzone w fax, kopiarkę i skaner, a także bogato wyposażone centrum biznesowe. Sale konferencyjne posiadają projektor i ekrany, profesjonalny zestaw nagłaśniający, flip charty i nieograniczony dostęp do internetu.

Dla osób pragnących zrelaksować się w czasie pobytu hotel przygotował strefę Beauty&Spa, z której korzystanie jest bezpłatne dla gości hotelu. W strefie znajduje się profesjonalny salon kosmetyczny i sauna fińska. Hotel oferuje szeroką gamę masaży, które pozwalają odprężyć się po intensywnym dniu.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.queenhotel.pl
Adres:
Dietla 60
Telefon:
+48 12 433 33 33

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie