Kraków

Park Inn

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Park Inn to czterogwiazdkowy, nowoczesny hotel w doskonałej lokalizacji w centrum Krakowa. Położony w pobliżu Bulwarów Wiślanych, łączy bliskość Starego Miasta i najważniejszych obiektów turystycznych Krakowa ze spokojną, malowniczą okolicą. Hotel stanowi doskonałą bazę wypadową do pieszych spacerów po Kazimierzu, Plantach, Błoniach i Starym Mieście.

Do dyspozycji gości Park Inn pozostaje ponad 150 luksusowo wyposażonych pokoi i apartamentów, spośród których niektóre o podwyższonym standardzie mają piękny widok na Zamek Wawelski. Wszyscy goście mają bezpłatny wstęp do centrum fitness i sauny. W hotelu znajdują się również pokoje przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Hotel posiada również ciekawą ofertę gastronomiczną – restauracja RBG oferuje wysokiej klasy, pyszne steki, burgery, a także potrawy wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe. Wszystkie potrawy przygotowywane są na bieżąco, ze świeżych składników, a nad ich właściwym przyprawieniem czuwa doświadczony szef kuchni. Wieczorem do dyspozycji koneserów jest bogata karta alkoholi i przekąsek.

Na centrum konferencyjne Park Inn o powierzchni 1000m2 składa się 5 kompletnie, nowocześnie wyposażonych sal zróżnicowanych pod względem przeznaczenia. Centrum Biznesowe umożliwia efektywną pracę dzięki dostępowi do internetu, kserokopiarki, skanera itp. Na terenie hotelu można komfortowo zorganizować spotkanie, szkolenie, wykład czy konferencję.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.parkinn.pl/hotel-krakow
Adres:
Monte Cassino 2
Telefon:
+48 12 375 5555

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie