Kraków

Efekt Express

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Efekt Express to czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany w Krakowie, w pobliżu drogi krajowej nr 7, 15 minut autem od Rynku Głównego i Starego Miasta.

Hotel kieruje swoją ofertę do klientów prywatnych i biznesowych, oferując zarówno noclegi, jak i możliwość organizacji przyjęć okolicznościowych, bankietów i konferencji.

Do dyspozycji gości jest 179 komfortowo wyposażonych pokoi i apartamentów, odpowiadających na potrzeby każdego klienta. Dostępne są pokoje z podwójnym łóżkiem lub dwoma osobnymi, apartamenty, pokoje przystosowane dla osób z niepełnosprawnością ruchową, a także pokoje rodzinne. Na terenie całego hotelu dostępny jest bezpłatny bezprzewodowy internet, pokoje są klimatyzowane, a cena pokoju zawsze obejmuje obfite śniadanie w formie szwedzkiego stołu.

Hotel oferuje możliwość organizacji konferencji w jednej z sześciu dobrze wyposażonych sal konferencyjnych o różnych rozmiarach i przeznaczeniu. Najmniejsza salka doskonale sprawdza się w przypadku rozmów kwalifikacyjnych, największa – o pow. 110 m2 – nadaje się do organizacji dużych konferencji. Inne sale są odpowiednie do spotkań i szkoleń.

Efekt Express jest także dobrym miejscem do organizacji bankietów, imprez okolicznościowych i wesel. Goście z pewnością docenią atrakcyjne sale, zachęcające menu i eleganckie dekoracje oferowane przez hotel.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.krakowexpress.pl
Adres:
Opolska 14
Telefon:
+48 12 614 57 00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie