Kraków

Daisy & Daisy Superior

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Hotel Daisy to dobra alternatywa dla tych, którym zależy na odpoczynku w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku i gwaru krakowskich uliczek.

Położony w spokojnej, willowej okolicy, blisko terenów spacerowych - Parku Decjusza, Lasku Wolskiego i rzeki Rudawy, stanowi przyjemną ostoję gwarantującą spokojny, relaksujący pobyt. Pomimo położenia na uboczu, dojazd z hotelu do centrum miasta jest dogodny i trwa około 20 minut komunikacją miejską. 

Dobrym pomysłem na spędzenie słonecznego popołudnia jest również spacer do Starego Miasta bulwarami Rudawy. Relaksowi sprzyja dostęp do hotelowego basenu i kompleksu saun. Zwolennicy aktywnego wypoczynku chętnie skorzystają z lodowiska. Dla gości hotelu jest również możliwość masażu prowadzonego przez profesjonalnego masażystę.

Hotel Daisy oferuje organizację wycieczek do Oświęcimia, Wieliczki, Kazimierza, Zakopanego i na spływ Dunajcem, jak również możliwość transferu z lotniska. Jest to więc doskonały wybór dla klientów prywatnych, przyjeżdżających do Krakowa w celach wypoczynkowych i rekreacyjnych.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://hotel.jrp.pl
Adres:
Morelowa 26A
Telefon:
+48 12 425 27 97
Strona www:
E-mail:

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie