Warszawa

Marsz na Kawę

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Marsz na Kawę to  bistro  i autorski cocktail bar w samym centrum Warszawy (Marszałkowska 6) . Lokal mieści się na parterze stylowej, przedwojennej kamienicy, w pobliżu Placu Unii Lubelskiej. Bardzo klimatyczna okolica nadaje temu miejscu wyjątkowy charakter.

Połączenie bistro, kawiarni i cocktail baru  tworzy z Marszu na Kawę przestrzeń bardzo elastyczną. W godzinach porannych wybór może być tylko jeden: kawa, o której smak i jakość dba się tu jak nigdzie indziej oraz pyszne śniadanie wyłącznie z najlepszej jakości ekologicznych produktów. Na uwagę zasługują słodkości (bezy, szarlotki, serniki ahh..!) , które dostarczane są przez słynną Cukiernię Stary Dom. Marsz na Kawę to jedyne miejsce gdzie poza cukiernią-matką można spróbować ich bajecznych wypieków. Ponadto sałaty, zupy, tarta na słono, domowe pierogi i inne przekąski idealne np. na lunch. Wszystko podane niezwykle estetycznie co dodatkowo wzmaga doznania smakowe.

Z kolei w strefie cocktail baru znajdziemy szeroką ofertę autorskich cocktaili na bazie własnego wyrobu syropów oraz selekcji najlepszych alkoholi (nierzadko nietypowych, regionalnych). Zaskakujące pomysły, unikalne smaki i znowu dbałość o każdy szczegół to zasługa tutejszego szefa baru – Tomasza Zajączkowksiego.

Wnętrze jasne, wysmakowane i choć nowoczesne wydaje się być bardzo przytulne i gościnne. Nie zapominajmy również o miłej i pełnej zaangażowania obsłudze, która tworzy zgrany zespół dbający o świetną atmosferę i zadowolenie gości.

Jeśli chociaż raz tu zajrzycie to szybko będziecie szukać kolejnej okazji na "marsz na kawę" i to w tanecznych podskokach!

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.marsznakawe.pl
Adres:
Marszałkowska 6
Telefon:
+48 22 628 21 40
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek od 8:00 do ostatniego gościa
sobota - niedziela od 10:00 do ostatniego gościa

cocktail bar: środa - sobota od 18:00 do ostatniego gościa

Ceny:
8 - 32 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Ciężko wybrać co zjeść, bo wszystko brzmi i wygląda znakomicie! Fajna miejscówka na śniadania, lunche i kawę w ciągu dnia, przytulnie i spokojnie
  • Nie tylko kawa, ale i potrawy baardzo dobre, szef wkłada w to miejsce całe swoje serce i czuć to w jej doskonałości, fajny wystrój, obsługa w porządku, więc marsz! ;)