Warszawa

Latino Brasserie@Ferdy's

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Restauracja @Ferdy’s posiada intrygującą nazwę. Ci, którzy kojarzą ją z powieścią Witolda Gombrowicza mają rację.

Wnętrze lokalu zostało zaprojektowane ku czci polskiego pisarza. Jest to efekt pracy wielu polskich artystów i projektantów, którzy starali się podkreślić klimat powieści m.in. przy pomocy czarno-białych zdjęć na ścianach restauracji. @ Ferdys's to ukłon w stronę wielkiego artysty i intelektualisty, który nie bał się obnażać ludzkiej głupoty, ubierając ją w trafną groteskę. Jego wielka sympatia do Francji i Argentyny jest odzwierciedlona nie tylko w wystroju restauracji, ale także w propozycjach kulinarnych. 

Latino Brasserie@Ferdy's to niewątpliwie najciekawsze tego typu miejsce. Znajduje się w hotelu Radisson Blu Centrum w Warszawie prz ulicy Grzybowskiej 24. Serwuje się tu dania kuchni międzynarodowej oraz polskiej, wszystko z najlepszych produktów dostępnych na polskim rynku. Dużą popularnością cieszą się tutejsze steki (podobno najlepsze w mieście).

Do restauracji można wejść prosto z wnętrza hotelowego lub bezpośrednio z miasta, a naprawdę warto bo smaki Latino Brasserie@Ferdy's na długo pozostają w pamięci.

Bogata karta win dodatkowo uzupełnia wspaniałą ofertę lokalu.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.ferdys.com.pl
Adres:
ul. Grzybowska 24
Telefon:
+48 22 321 88 22
Godziny otwarcia:
poniedziałek - niedziela 12:00 - 23:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie