Warszawa

Folk Gospoda

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

 Folk Gospoda

Ostatnia taka gospoda...

Folk Gospoda, to tętniąca życiem restauracja położona w samym sercu miasta, której klimat i gościnna atmosfera przyciągają zarówno mieszkańców stolicy jak i wielu gości z całego świata. To miejsce przede wszystkim dla ludzi ceniących prawdziwą polską kuchnię, poszukujących naturalnej żywności i smaków z dzieciństwa.

Staramy się, aby jakość, którą raczymy naszych Gości, zawsze stała na najwyższym poziomie. Serwujemy tradycyjne dania kuchni polskiej w oryginalnym autorskim wydaniu. Pieczołowicie kultywowane zwyczaje kulinarne, staranny dobór dostawców, używanie do przyrządzania dań wyłącznie naturalnych składników, własny wyrób ciast, masła, a nawet własny wypiek chleba są tym, co wyróżnia Folk Gospodę na kulinarnej mapie Warszawy.

Tych, którzy nas już odwiedzili zapraszamy ponownie, a tych którzy nas jeszcze nie znają gorąco zachęcamy – przyjdźcie i odkryjcie  niezwykłe bogactwo smaków polskiej kuchni,  w otoczeniu, które zachwyci Was niepowtarzalnym klimatem i urokiem starej, ponad 100-letniej gospody oraz prawdziwie polską gościnnością.

Ø  Rekomendacja w przewodniku Gault&Millau

Ø  Lokalizacja w samym centrum Warszawy tuż obok hoteli Hilton, Westin, Radisson blu

Ø  Eventy do 400 osób

 

Zapraszamy do współpracy!

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.folkgospoda.pl
Adres:
ul. Waliców 13, 00-865 Warszawa
Telefon:
48 22 8901605
Godziny otwarcia:
12.00 - 24.00 (kuchnia do 23)

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie