Warszawa

Nathan's Villa

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Ten stołeczny hostel to trzecia propozycja małej, międzynarodowej sieci noclegowej, polecanej przez Trip Advisor. Zlokalizowany jest w centralnej części miasta, w okolicy ambasad i konsulatów. Oferuje zarówno pokoje prywatne (dwu i kilkuosobowe), jak i dormitoria przeznaczone dla grup albo wielu indywidualnych gości.

Choć prostota wystroju sugeruje chwilowy przestój w podróży, przyjazna i ciepła atmosfera zachęca do dłuższego pobytu. Czysto i schludnie utrzymany hostel oferuje gościom dość dużą, jak na tę kategorię, przestrzeń i wysokie standardy. Urządzony jest bardzo praktycznie – podróżnym niczego tu nie zabraknie. Jest obszerna, w pełni wyposażona kuchnia do wspólnego użytku, są bawialnie, lobby, łazienki oraz szafki dla gości.

Cały personel sprawnie włada językiem angielskim i służy informacją turystyczną o dowolnej porze. Przez całą dobę goście mają darmowy dostęp do Internetu i ciepłych napoi. Ceny w Nathan’s Villa nie są wysokie – za nocleg zapłacimy tu średnio 50 zł za łóżko. Dodatkowo można przechować bagaż, czy zdeponować cenne przedmioty w sejfie.

Wielokulturowa, niezobowiązująca atmosfera tego miejsca wpływa na integrację i z pewnością pozostawi przyjemne wspomnienia u każdego turysty.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.nathansvillahostel.pl/warszawa;http://pl
Adres:
Piękna 24/26
Telefon:
+ 48 22 622 29 46
Ceny:
35-170 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie