Warszawa

Mamaison Hotel Le Regina Warsaw

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Mamaison Hotel Le Regina Warsaw to elegancki i luksusowy hotel pięciogwiazdkowy, usytuowany na Nowym Mieście w Warszawie. W trzypiętrowym, historycznym budynku, wiernie odrestaurowanym w stylu charakterystycznym dla XVIII-wiecznych pałaców, znajduje się sześćdziesiąt jeden klimatyzowanych pokoi i apartamentów, wyposażonych zgodnie z najwyższymi współczesnymi standardami. 

Wygodne i dyskretne pokoje z tarasami na hotelowym poddaszu zachęcają do dłuższych pobytów. Hotel posiada uroczy, cichy dziedziniec z pięknie utrzymanym ogrodem i romantyczną fontanną, a także wykwintną, niewielką restaurację La Rotisserie. Lobby wita przyjaznym ciepłem kominka i kameralną atmosferą, a po trudach dnia hotel zapewnia gościom relaks w części rekreacyjnej, nawiązującej do antycznych tradycji łaźni i składającej się z basenu, gabinetu masażu oraz sauny. 
 
Mamaison Hotel Le Regina Warsaw jest wspaniałym ukoronowaniem podróży, ujmującym urodą i subtelną elegancją. Duch przeszłości, obecny w hotelu współgra ze współczesną funkcjonalnością i komfortem. Profesjonalna obsługa, która wychodzi naprzeciw zindywidualizowanym oczekiwaniom gości, jest jednym z wielu atutów tego miejsca.
Rozwiń

Szczegóły miejsca

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie