Wrocław

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Mało które miasto w Polsce jest tak silnie związane z jazzem – nie dziwi więc, że otwarcie Vertigo Jazz Club & Restaurant spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem nie tylko wśród miłośników tego gatunku muzyki. Vertigo jest bowiem nie tylko klimatycznym klubem, w którym codziennie odbywają się koncerty najlepszych muzyków jazzowych, lecz także ekskluzywną restauracją specjalizującą się w kuchni fusion. I trzeba przyznać, że jest to udane połączenie!

Menu jest inspirowane kuchnią z całego świata: znajdują się tu dania przynależące do kuchni francuskiej, włoskiej, indyjskiej, lecz także potrawy łączące różne tradycje kulinarne. Nie ma tu chybionych kombinacji – wszystkie dania są skomponowane w sposób przemyślany, nawet gdy na pierwszy rzut oka wydają się mocno nietypowe. Na pewno żadna z pozycji w rozbudowanej karcie restauracji nie trąci banałem, co stanowi jeden z największych atutów lokalu.

Dobre wrażenie potęguje imponujący, klimatyczny wystrój, bazujący na kolorze czerwonym i ciemnym drewnie. Centrum lokalu stanowi obszerna scena z pięknym czarnym fortepianem, wokół której rozstawione są niewielkie stoliki. Atmosferę kreują czarno-białe zdjęcia słynnych jazzmanów i klimatyczne, przytłumione światło.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://vertigojazz.pl
Adres:
Oławska 13
Telefon:
+48 71 335 21 29
Strona www:
Godziny otwarcia:
sobota - poniedziałek: od 17.00
wtorek - piątek: od 13.00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie