Warsaw

Pure Sky Club

Atmosphere
Service
Location
Quality
Overall rating

Pure Sky Club usytuowany w ścisłym centrum stolicy. To ponad 1500 m2 profesjonalnie zagospodarowanej przestrzeni, przeznaczonej do ćwiczeń i nie tylko. Widok z okien klubu to zapierająca dech w piersiach panorama Warszawy. Dodatkowym atutem klubu jest położona tuż obok restauracja, w której można zjeść coś lekkiego, zdrowego i smacznego po wyczerpującym treningu.

Pure Sky Club to jeden z najbardziej ekskluzywnych tego typu obiektów. Wymagania tutejszych klientów są wysokie, ale doskonale przeszkolony zespół obsługi klubu oraz najlepsi polscy trenerzy fitness sprostają im wszystkim bez problemu. Każdy z gości traktowany jest tu indywidualnie, a fachowcy umiejętnie dobierają trening wedle potrzeb i możliwości każdego z nas.

Poza przestrzenią fitness, w klubie organizowane są też jedne z najbardziej ekskluzywnych, zamkniętych imprez dla członków klubu i ich gości. Komfort prywatności i najwyższej klasy usługi sprawiły, że Pure Sky Club z upodobaniem odwiedzany jest przez warszawską śmietankę towarzyszką.  
Expand

Details

http://pureskyclub.com
Address:
CH Złote Tarasy
ul. Złota 59
Phone:
48222501111
Opening hours:
Monday - Thursday 06:30 a.m. - 11:00 p.m. Friday 06:30 a.m. - 12:00 a.m. Saturday 09:00 a.m. - 12:00 a.m. Sunday 12:00 p.m. - 05:00 p.m.

Add your opinion

Required fields
Atmosphere
Service
Location
Quality

Ratings and opinions