Wrocław

Magnolia Park- Centrum Handlowe

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Magnolia Park -  to największe centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjne na Dolnym Śląsku.

Całkowita powierzchnia Centrum to 240 tys. m2, w tym 100 tys. m2  powierzchni handlowej, co czyni CH Magnolia Park jednym z największych w Polsce. Kompleks posiada 2 poziomy, na których mieści się 260 sklepów, liczne kawiarnie, restauracje i punkty usługowe.

Klienci Magnolia Park mogą dokonać zakupów w renomowanych sklepach polskich i międzynarodowych marek takich jak : C&A, ECCO, Decathlon,RESERVED, ZARA,Peck&Cloppenburg, TOUS,TK Maxx,KappAhl, Media Markt, H&M, Douglas,Sephora , Rossmann Home&You, CASTORAMA i wiele innych. Do 23:00 działa też supermarket TESCO.

Oferta rozrywkowo-rekreacyjna to kino Helios, sala zabaw dla dzieci i Centrum Tańca Champion Team. W galerii handlowej znajduje się też Centrum Medyczne Magnolia Park. Na zmotoryzowanych klientów czeka 3,5 tys .bezpłatnych miejsc parkingowych. Magnolia Park nieustannie się rozwija i wzbogaca nie tylko o nowe marki, ale także restauracje i kawiarnie. Doskonała lokalizacja Galerii, łatwy dojazd zarówno samochodem, jak też komunikacją miejską czynią CH Magnolia Park doskonałym miejscem zakupów, spotkań towarzyskich i rekreacji.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://viacitymap.pl/Miasta/Wroclaw/Zakupy/Magnolia-Park--Centrum-Handlowe
Adres:
54-204 Wrocław
ul.Legnicka 58
Telefon:
+48 71 338 44 66
Godziny otwarcia:
codziennie 9:00 - 21:00

TESCO codziennie 7:00 - 23:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie