Wrocław

Villa Bianco Steak & Lobster House

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Villa Bianco Steak&Lobster House to elegancka restauracja w pobliżu wrocławskiego portu lotniczego, której specjalnością są doskonałej jakości steki oraz homary. Wyrafinowane menu w połączeniu z eleganckim wystrojem sprawiają, że Villa Bianco jest idealnym miejscem na biznesowy lunch, rodzinny obiad czy romantyczną kolację.

Villa Bianco w 2013 roku wzięła udział w programie "Kuchenne Rewolucje", w trakcie których pod okiem słynnej restauratorki Magdy Gessler lokal przeobraził się w tę elegancką restaurację o dopracowanym w każdym calu menu, jaką jest teraz. Od tego czasu Villa Bianco to ceniona na wrocławskim rynku gastronomicznym restauracja, znana ze świetnych receptur i korzystania z bardzo dobrej jakości składników.

W menu restauracji znajdziemy wykwintne dania silnie osadzone w polskiej i europejskiej tradycji kulinarnej. Menu stekowe obejmuje kilka rodzajów mięs (USA, Nowa Zelandia, Polska, Holandia), natomiast homar podaje się na dwa sposoby – gotowany lub pieczony, oczywiście z aromatycznym masełkiem ziołowym, galaretką bisque i salsą vierge. Oprócz tego, restauracja znana jest z doskonale przyrządzonych ryb i owoców morza, risotto czy klasyczne francuskie i włoskie desery. Jest w czym wybierać, pomimo że karta dań została okrojona do najlepszych potraw stanowiących specjalność lokalu.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.villabianco.pl
Adres:
Rdestowa 17a
Telefon:
+48 71 70 70 280
Godziny otwarcia:
12:00 - 22:00
Ceny:
od 22 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Zamówiliśmy stolik i homarów trzy tygodnie wcześniej na urodziny. Kiedy przyjechaliśmy nie było homarów. Menedżerka nie zadzwoniła i nie powiedziała o tej sprawie. To jest nieprofesjonalne! Nie polecam!