Wrocław

Sukiennice 7

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Położona w sercu wrocławskiego rynku restauracja Sukiennice 7 to miejsce z założenia przyjazne – skrojone na miarę, dla wrocławian i turystów, przyjaciół, rodziny, znajomych. W otwartej kuchni powstają tu kulinarne dzieła sztuki.

Sukiennice 7 specjalizuje się w kuchni polskiej, lecz w żadnym wypadku nie oznacza to nudy na talerzu! Menu zawiera wszystkie najważniejsze dania naszej tradycji kulinarnej okraszone świeżymi, aromatycznymi dodatkami. Codziennie inne, trzydaniowe lunche są doskonałym przykładem na to, że wariacje na temat polskiej kuchni można tworzyć w nieskończoność.

Lokal jest doskonałym miejscem zarówno na lunch, jak i spotkanie rodzinne czy biznesowe. Długi kuchenny blat oddzielający otwartą kuchnię z rzędem hokerów pozwala na bezpośredni kontakt z kucharzami – obserwowanie na żywo, jak powstaje nasze jedzenie, to czysta przyjemność. Oprócz tego, wygodne stoliki z krzesłami i kanapami, nieskazitelna obsługa kelnerska, przytulny wystrój i muzyka na żywo – czego chcieć więcej?

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://sukiennice7.pl
Adres:
Sukiennice 7
Telefon:
+48 71 342 74 56
+48 691 575 700
Strona www:
Godziny otwarcia:
od 12 do ostatniego gościa
Ceny:
18 - 135 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie