Wrocław

Restauracja Statek Wratislavia

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Statek Restauracja Wratislavia  to zupełnie nowe miejsce na kulinarnej i rozrywkowej mapie Wrocławia. 

Pływa po Odrze zaledwie od miesiąca, a już zdobył spore grono stałych bywalców, którzy najbardziej cenią sobie świetną atmosferę oraz znakomitą kuchnię na Wratislavii.

Sam statek to największa rzeczna jednostka pasażerska w Polsce! Mierzy 53 metry, a na swoich trzech przestronnych pokładach może pomieścić ponad 400 osób.

Dolny pokład zamieniono w przepiękną, udekorowaną na biało salę weselną, która podczas rejsów pełni rolę bistro, gdzie zjeść możecie pyszny obiad w niewygórowanej cenie.

Na pokładzie środkowym mieści się elegancka sala restauracyjna i drink bar działające codziennie od 18:00 do ostatniego klienta.

Górny pokład zaś, zwany słonecznym, to komfortowe miejsce, z którego możecie napawać się pięknem wrocławskich pejzaży lub oddać się błogiemu lenistwu. .

 Kuchnia na Statku Wratislavia zachwyca przede wszystkim wyszukanym menu, znanym z pełnych wyobraźni zestawień łączących techniki kulinarne z różnych zakątków świata z rodzimymi składnikami .

Od 12:00 do 17:00, czyli w trakcie rejsów, zapraszamy do bistro, gdzie serwujemy dania w formie bufetu. Możecie tam skosztować klasyków polskiej kuchni, przyrządzonych jednak w niezwykły sposób. Ale największą naszą dumą jest działająca od 18:00 restauracja na środkowym pokładzie. Jej menu to prawdziwy majstersztyk, który zachwycił już niejednego bywałego w świecie smakosza. Wykwintne mięsa, jak kaczki, perliczki czy doskonałe steki podajemy w towarzystwie niebanalnych dodatków powstałych na bazie polskich warzyw, owoców i ziół.

O komfort gości podczas rejsów i doskonałą atmosferę dba nasza doświadczona załoga. 

Do tego organizujemy regularne wieczory z muzyką na żywo – kameralną i jazzową – czego tylko dusza zapragnie.

Zapraszamy więc i życzymy wspaniałych widoków, rozkoszy dla podniebienia i niezapomnianych chwil na naszym, a właściwie bardziej już Waszym Statku Restauracji Wratislavia!

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.statekrestauracja.pl/o-statku-wratislavia11q
Adres:
Przystań Wratislavia
przy bulwarze Xawerego Dunikowskiego
Telefon:
570 90 29 03
Godziny otwarcia:
11:oo-23:oo

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie