Wrocław

Lothus

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Jeśli restauracje z kuchnią orientalną kojarzą Ci się z obskurnymi barami i podejrzanymi, nieświeżymi składnikami – będąc we Wrocławiu masz szansę zmienić zdanie o 180 stopni! Restauracja Lothus położona w trzygwiazdkowym hotelu o tej samej nazwie to elegancki lokal specjalizujący się w kuchni wietnamskiej, który z pewnością przekona Cię do spróbowania nowych dań rodem z Dalekiego Wschodu.

Bogate i estetycznie skomponowane menu kusi orientalnymi daniami przygotowanymi w oparciu o oryginalne wschodnie receptury – nie brakuje tu klasycznych chińskich i wietnamskich składników, jak makaron ryżowy, sos sojowy, świeża kolendra, korzenne przyprawy czy trawa cytrynowa. Specjalnością szefa kuchni są m. in. kaczka po tonkińsku, krewetki na maśle czosnkowym, kurczak po malajsku czy polędwica wołowa po pekińsku. Mały głód doskonale zaspokoją pyszne sajgonki i spring rollsy, również w wersji wegetariańskiej. Menu jest bardzo bogate i zawiera także szeroką ofertę zup, sałatek, makaronów, dań rybnych i owoców morza.

Zlokalizowana w eleganckim hotelu w centrum Wrocławia, restauracja stanowi doskonałe miejsce na spotkanie biznesowe, lunch czy uroczystą kolację. W godzinach obiadowych można tu zamówić szybki lunch na miejscu lub na wynos, zaś wieczorem obiadokolację, szczególnie interesującą dla gości hotelowych. Lokal oferuje również zamówienia z dowozem do domu lub biura.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.lothus.pl/restauracja
Adres:
Wita Stwosza 22/23
Telefon:
+48 (71) 342 19 58
Godziny otwarcia:
12:00 - 23:00
Ceny:
9 - 100 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie