Wrocław

Klub Creator Strefa Spotkań

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Klub Creator Strefa Spotkań to przestrzeń, gdzie z przyjemnością zorganizujesz ważne spotkania rodzinne i biznesowe, przyjęcia czy imprezy integracyjne.

Restauracja w Creatorze specjalizuje się w kuchni europejskiej, ze szczególnym akcentem położonym na smaki inspirowane śródziemnomorską tradycją kulinarną. W menu nie brakuje również dań kuchni polskiej i potraw z grilla. W restauracji można zorganizować imprezy dla 80 osób i bankiety dla 120 osób. Dla potrzeb spotkań biznesowych w mniejszym gronie przeznaczone są sale na 16 i 18 osób. W razie potrzeby przestrzeń można rozbudować o dodatkowe sale mieszczące maksymalnie 250 osób. Menu na imprezy zorganizowane ustalane jest indywidualnie z szefem kuchni.

Obok restauracji znajduje się nowoczesna kręgielnia składająca się z sześciu zautomatyzowanych torów do bowlingu, gdzie zorganizować można ciekawą imprezę integracyjną. Gra w kręgle może być również częścią przyjęcia bądź spotkania w gronie znajomych. Klub oferuje specjalne obniżki cen wynajęcia toru dla studentów!

Klub Creator Strefa Spotkań to również rozbudowane centrum konferencyjne, na które składa się pięć klimatyzowanych, profesjonalnie wyposażonych sal multimedialnych, oraz przestronny hol przeznaczony na przerwy kawowe. Jest to doskonała przestrzeń, gdzie zorganizować można konferencje, eventy branżowe, szkolenia i kursy.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.creatorklub.pl
Adres:
Szybowcowa 23
Telefon:
+48 71 352 25 75
Godziny otwarcia:
Restauracja:
poniedziałek - piątek: 16:00 – 22:00
sobota - niedziela: 14:00 – 22:00

Kręgielnia:
poniedziałek - piątek: 16:00 – 24:00
sobota - niedziela: 14:00 – 02:00
Ceny:
Kręgielnia: 40 - 60 PLN
Restauracja: 9 - 39 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie