Wrocław

Klub Eter

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Klub Eter to kultowe miejsce na klubowej mapie Wrocławia. Położona sześć pięter pod ziemią przestrzeń o łącznej powierzchni 2000 metrów kwadratowych to największy w mieście klub, sala koncertowa, a także teatr, galeria sztuki i studio nagrań.

Eter gościł w swoich murach wielkie nazwiska światowej elektroniki, sceny niezależnej i polskiej sceny rockowej. Za deckami klubu stają najciekawsi DJ'e z house'owej czołówki, a imprezy wzbogacają występy tancerzy i akrobatów. W tutejszej sali koncertowej występowali między innymi: Modestep, Selah Sue, Zaz, Accept, Tiesto czy Imany, a także Perfect, Hey, Kult czy Coma. Najlepsze zaplecze techniczne zapewnia nieskazitelną jakość dźwięku i imponujące efekty wizualne.

Klub jest świetnym wyborem na imprezę w gronie ulubionych znajomych nie tylko ze względu na zróżnicowaną ofertę imprez i koncertów. Na dwóch poziomach tego klimatycznego lokalu znajdują się cztery świetnie wyposażone bary, wiele komfortowych lóż i ogromna przestrzeń do nieskrępowanego tańca.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.eterclub.pl
Adres:
Kazimierza Wielkiego 19
Telefon:
+48 796 622 911

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie