Warszawa

Warsaw City Tours

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Warsaw City Tours to wyjątkowy sposób na zwiedzanie i odkrywanie Warszawy. W ofercie mamy do wyboru aż kilkanaście starannie przygotowanych tras: poranne zwiedzanie o godzinie 10:00, popołudniowe zwiedzanie o godzinie 14:00, zwiedzanie wieczorne o godzinie 17:00 połączone z degustacją polskiego piwa, wycieczka śladami Chopina, śladami zdobywców Nagrody Nobla, peryferia Warszawy, a także lot helikopterem nad Warszawą!

Codziennie zwiedzanie stolicy odbywa się o trzech porach. Mili, wykwalifikowani, anglojęzyczni przewodnicy z pasją poprowadzą chętnych niezwykłymi szlakami miasta, zdradzając wszystkie jego sekrety. Nie ominą nikogo również największe atrakcje Warszawy. Zwiedzanie odbywa się w komfortowych, wysokiej klasy autokarach (13 miejsc) i połączone jest z kilkoma pieszymi wycieczkami – wszystko w zależności od pogody i upodobań. Warsaw City Tour w sposób elastyczny dostosuje się do potrzeb. Dodatkowo autokar z przewodnikiem odbiera turystów z hotelu i po zwiedzaniu odstawia bezpiecznie na miejsce. Połączenie przejażdżki autobusem oraz spacerów w warszawskiej przestrzeni to spojrzenie na miasto z zupełnie innej perspektywy. To także nowe możliwości na poznanie stolicy w krótkim czasie.

Przykładowa wycieczka po Warszawie trwa około 3 godziny, a jej koszt to 35 €. Na trasie czeka m.in. zwiedzanie Łazienek Królewskich, Karkowskiego Przedmieścia oraz Starego Miasta. Komfortowy autokar przejeżdża Traktem Królewskim, główną miejską ulicą Marszałkowską, śladami warszawskiego getta. Spotkacie się z widokiem Pałacu Kultury i Nauki, Polskiego Parlamentu, licznych ambasad, a także będziecie mieli okazję podziwiać piękne warszawskie parki, najważniejsze place oraz pozostałości socrealistycznych czasów. To tylko krótka zapowiedź tego, co czeka każdego zwiedzającego. Niejeden mieszkaniec Warszawy nie ma pojęcia o tym, czego można dowiedzieć się od przewodników Warsaw City Tour, którzy historię miasta mają w małym palcu.

Warsaw City Tour proponuje również zwiedzanie innych polskich miast: Krakowa, Gdańska, Malborka ,Wieliczki, Auschwitz, Kazimierza, Majdanka. Oferta jest naprawdę bogata.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub poprzez stronę internetową Warsaw City Tour. Sympatyczna i profesjonalna obsługa odpowie na każde pytanie i pomoże przy organizacji wspaniałej wycieczki, która na długo pozostanie w pamięci. Warto powierzyć swój czas w ręce specjalistów: Warsaw City Tour sprawi, że klimat tego wyjątkowego miasta będzie w pełni zrozumiany.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://warsawcitytours.info
Adres:
ul. Marszałkowska 140
Telefon:
+48 22 826 71 00
+48 606 209 209 (24h)

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie