Warszawa

Teatr Sabat

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Najpiękniejsze i najbardziej wartościowe są zawsze rzeczy będące realizacją naszych życiowych marzeń. Z wielkiej miłości do sztuki teatralnej powstał wyjątkowy Teatr Sabat. Położony w sercu secesyjnej Warszawy, zachwyca wyjątkowym wystrojem i niepowtarzalną atmosferą. To tutaj Małgorzata Potocka (znana polska aktorka teatralna), dzięki współpracy ze swoim zespołem aktorskim oraz scenarzystami, przenosi gości za każdym razem w zupełnie inny, odmienny świat emocji.

W Teatrze Sabat odbywają się nie tylko widowiskowe spektakle teatralne, ale także wspaniałe przyjęcia oraz kameralne imprezy taneczne. Jest to jedyne miejsce w Polsce, w którym surowo ustawione w rzędach krzesła zostały zastąpione przez eleganckie stoliki, a przy wejściu czeka na gości lampka szampana. Szwedzki stół z przepysznie wyglądającymi przekąskami powoduje nagłe zaostrzenie apetytu. Skorzystać można także z trzech barów, które mieszczą się wewnątrz budynku. Po wspaniałej, wykwintnej kolacji na sali zapada cisza, a głos zostaje oddany aktorom.

Nie można również zapomnieć o tutejszych dancingach, budują bowiem niepowtarzalną atmosferę. Pikanterii teatrowi dodaje specyficzny wystrój wnętrza, kojarzony z obrazami Toulouse-Lautrecka, na których to paryska cyganeria bawi się wspólnie z przedwojennym kabaretem.

Teatr Sabat to miejsce pożądane ze względu na swoje wyrafinowanie oraz ciepłą, a zarazem dystyngowaną atmosferę. Odświeżona konwenca francuskich cabarets, łącząca teatr z restauracją, okazała się strzałem w dziesiątkę.
 

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.teatr-sabat.pl
Adres:
ul. Foksal 16
Telefon:
+ 48 22 826 23 55
Godziny otwarcia:
kolacja 18.30
spektakl 19.30

kasy
poniedziałek - środa 10:00 - 18:00
czwartek - piątek 10:00 - 20:00
sobota 12:00 - 20:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie