Warszawa

Ogród Botaniczny PAN

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Ogród Botaniczny w Powsinie to idealne miejsce dla osób, które chcą się oderwać od zgiełku miasta, odetchnąć świeżym powietrzem i cieszyć się kontaktem z naturą. Warszawiacy uwielbiają Powsin- wyjątkową oazę spokoju na uboczu gwarnej stolicy.

Kojące widoki oraz kwitnące wiosną kwiaty sprawiają przyciągają całe rodziny, zakochanych i tych, którym zwyczajnie potrzebna jest chwila wytchnienia. Ogród odwiedzą także osoby zainteresowane botaniką, uczniów, studentów. Oprócz rodzimych roślin, można tam spotkać także te egzotyczne, nie występujące naturalnie w polskich warunkach. W ofercie znajdują się też organizowane często spacery tematyczne, na których o roślinach opowiadają specjaliści i pasjonaci.

 
Zainteresowani sztuką odwiedzają galerię z często zmieniającymi się wystawami, a w lecie słuchają organizowanych w Ogrodzie koncertów. Jest to miejsce, które świetnie nadaje się do sesji zdjęciowych i jest w tym celu często wykorzystywane. 
Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.ogrod-powsin.pl
Adres:
ul. Prawdziwka 2
Telefon:
+48 22 648 38 56
+48 22 754 26 10
Godziny otwarcia:
http://www.ogrod-powsin.pl/#info
Ceny:
3 - 20 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Kino Oko i Aero si budou muset k ne1zvu asi přidat Praha. Oko je i v Šumperku atd., takže přijdu v Praze na film Madagaskar a budu se divit, proč se nehraje. A on se hraje, ale v Chomutově? Tahle funcke by měla bfdt spojena asi vždy s medstem.Věředm tomu, že se někde v menšedm městě najde i kino Praha. 0 1