Warszawa

Niewidzialna Wystawa

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Wyobraź sobie, że całkowicie gaśnie światło…

Niewidzialna Wystawa to wyjątkowa szansa, by przekonać się jak żyje się z wyłączonym zmysłem wzroku. W towarzystwie wyjątkowych przewodników – osób niewidomych i niedowidzących można udać się w godzinną podróż pełną nowych doznań.

Czekają na nas specjalnie zaaranżowane pomieszczenia, w których będziemy mogli doświadczyć różnych sytuacji z codziennego życia dostępnych w całkowitej ciemności. Dowiemy się jak to jest np. kupić kawę, czy poruszać się w miejskim zgiełku nic nie widząc. W ten sposób poczujemy silniej pozostałe zmysły: słuch, dotyk, węch a nawet smak. Nauczymy się nie tylko słyszeć ale i słuchać i lepiej korzystać ze wszystkich zmysłów.

Wystawa dostępna jest dla dzieci powyżej 8 roku życia oraz wszystkich tych, którym sprawność ruchowa i komunikacyjna pozwala na tego typu spędzanie czasu. Dobrze jest zabrać wygodne buty i przyjść 15 minut przed czasem, aby odpowiednio przygotować się do zwiedzania.

Ten nietypowy sposób spędzania czasu okazał się świetną formą integracji zespołu. W nowych okolicznościach można poznać swoje nieznane dotąd strony i przeżyć wspólnie niezapomnianą przygodę.

Niewidzialne Wystawy chętnie odwiedzane są także w Budapeszcie, Pradze i Sztokholmie. Poza dobrą zabawą główny nacisk kładą na działalność edukacyjną. Dobrze jest doświadczyć czegoś nowego i odpowiedzieć sobie na pytanie: Czy godzina bycia niewidomym otwiera oczy?

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://niewidzialna.pl
Adres:
Aleje Jerozolimskie 123a
budynek Millenium Plaza, 02-017 Warszawa
Telefon:
+48 504 324 444
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 12:00 - 20:00
sobota - niedziela: 10:00 - 20:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie