Warszawa

Pandora

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Pandora to marka biżuterii słynąca z unikatowych bransoletek, będących efektem prostej, a zarazem genialnej wizji biżuterii.

Bransoletki Pandora powstają przy udziale samych klientek, które mogą tu zakupić wiele rodzajów elementów, koralików, łańcuszków i zawieszek, i przy ich użyciu w prosty sposób stworzyć własną, odpowiednią do swojego gustu i potrzeb, wyjątkową biżuterię. Tzw. charmsy pozwalają wyrazić charakter i zainteresowania posiadaczki, dzięki czemu kobiety chętnie angażują się w tworzenie własnych kompozycji.

Jednak charmsy to nie jedyna specjalność salonów biżuterii Pandora. Możemy tu również zakupić pierścionki wykonane z najlepszego srebra, złota i kamieni szlachetnych, zaprojektowane w nowoczesnym, a jednocześnie eleganckim stylu. Pierścionki Pandora łączą kobiecość i dziewczęcość, uwodzicielskość z niewinnym flirtem – pasują zarówno do eleganckich stylizacji, jak i na co dzień. Podobnie jest z kolczykami, które – tak jak bransoletki – można częściowo komponować samodzielnie.

Szeroki asortyment unikatowych naszyjników i wisiorków obejmuje łańcuszki ze srebra i 14-karatowego złota, ale także pełne blasku zawieszki z kamieni szlachetnych, które dodadzą polotu nawet najprostszej stylizacji. Możemy tu znaleźć elegancką biżuterię, która sprawdzi się podczas oficjalnych okazji czy spotkań biznesowych, ale także rozweselające, kolorowe naszyjniki do noszenia na co dzień.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.pandora.net
Adres:
Nowy Świat 37
Złota 5 (CH Złote Tarasy)
Wołoska 12 (CH Galeria Mokotów)
Telefon:
Nowy Świat: +48 (22) 826 30 45
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 10:00-21:00
Sobota: 10:00-20:00
Niedziela: 11:00-18:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie