Warszawa

Galeria Mokotów

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo- usługowe, skupiające na swoim terenie ponad 260 salonów i punktów usługowych.

Oferta Galerii skupia się wokół mody, butików popularnych projektantów i najnowszych trendów. Mieszczą się tu najpopularniejsze marki modowe takie jak: Zara,H&M, Kazar, Calvin Klein, DeniCler, Douglas, Duka,Calzedonia, Apart i wiele innych, a także butiki najlepszych projektantów, np. Bohoboco, Robert Kupisz.To również miejsce, w którym goście mogą znaleźć salony niedostępne nigdzie indziej w Polsce, jak Butik Dior, Chanel czy &OtherStories. Klienci z "Kartą Stałego Klienta Galerii Mokotów" mają możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji stylisty Galerii, który doradzi, jak znaleźć własny styl, dobrać ubranie do sylwetki czy dokonać właściwych zakupów na ważną okazję. Na zakupy z pomocą stylisty można zarejestrować się na stronie Galerii Mokotów.

Do dyspozycji Klientów pozostają liczne kawiarnie i restauracje, kino, oraz centrum fitness.

Galeria Mokotów mieści się na Mokotowie, przy ul. Wołoskiej. Łatwo tu dojechać zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Dla klientów dostępny jest wielopoziomowy parking kryty, dysponujący miejscami przeznaczonymi również dla rodzin z dziećmi i osób z niepełnosprawnościami.

Galeria Mokotów to doskonałe miejsce zakupów, spotkań towarzyskich i rekreacji.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://viacitymap.pl/Miasta/Warszawa/Zakupy/Galeria-Mokotow
Adres:
02-675 Warszawa
ul.Wołoska12
Telefon:
+48 22 161 41 41
Godziny otwarcia:
pon.-czw. 10:00-22:00
pt.-sob 09:00-22:00
nd. 10:00-21:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie