Warszawa

Pole Dance Project

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Pole Dance w ostatnim czasie zdobył sobie wielu zwolenników. Niegdyś kojarzony z ekskluzywnymi klubami dla panów, aktualnie podbija serca wielu kobiet. To taneczno-sportowe zajęcia, pełne klasy i zmysłowości, które pozwolą poczuć się wyjątkowo kobieco.

Pole Dance Project zlokalizowany jest w centrum Warszawy. Do wyboru jest kilka poziomów zaawansowania oraz różne zajęcia: stretching, power pole czy sensual pole. Wymienione propozycje nie zamykają oczywiście wszystkich możliwości klubu. Istnieje również możliwość wynajęcia sali i zorganizowania (pod okiem czujnych instruktorek) wieczoru panieńskiego! Wrażenia z pewnością będą niezapomniane. Ceny także przystępne, wahają się od 60 zł do 600 zł. Wszystko zależne jest od rodzaju zajęć i dostępnych karnetów. 

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.poledanceproject.pl
Adres:
Zgoda 5
Telefon:
+ 48 531 546 599
Godziny otwarcia:
aktualny grafik na stronie internetowej
Ceny:
60 - 600 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • >The detail pic looks like it was emdrbioered to me. If it was knitted, the beads would be much more in order. I cannot make out any rows that would come from knitting. I saw bags like these in the book beads on bags (emdrbioered ones). From the detail pic I am pretty sure that this one is not knitted