Warszawa

Zachodni Brzeg

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Czego więcej potrzeba do szczęścia, kiedy można rozkoszować się znakomitym jedzeniem,  ciekawymi drinkami, dobrą muzyką i przepięknym widokiem na Wisłę?

W zachodnim Brzegu spędzisz miło czas w prywatnym gronie, a także zorganizujesz wszelkiego rodzaju eventy, imprezy firmowe, bankiety, szkolenia, konferencje. Możesz tu przeżyć niezapomniany wieczór panieński, czy kawalerski, zorganizować imprezę okolicznościową lub przyjść na koncert z muzyką na żywo. Zachodni Brzeg współpracuje ze świetnymi Dj-ami warszawskiej i światowej sceny muzycznej.

Duża powierzchnia restauracji (175m2) oraz wspaniały taras widokowy (200m2) zapewnia swobodną i urozmaiconą przestrzeń na różnego typu wyjątkowe wydarzenia.

Kuchnia bliskowschodnia zadowoli podniebienie największych smakoszy. Dania mieniące się różnorodnością barw i przypraw występują w wersji mięsnej, wegetariańskiej i wegańskiej. Po pysznym posiłku warto spróbować ciekawych deserów, takich jak: Mouhalabieh – libański pudding z pistacjami, Namura – ciasto z semioliny z migdałami i wodą różaną, czy Kadayif – słodkie ciastko ni teczkowe z masą orzechową.

Do tego szeroki wybór alkoholi i OPEN BAR z najlepszymi barmanami w Warszawie! Wszystko to ma zapewnić gościom najlepszy komfort i przyjemność spędzania czasu w Zachodnim Brzegu. Miłe powitanie zapewnia profesjonalna hostessa, która czeka na nas zaraz przy wejściu.

Jak mówią właściciele restauracji: „ Naszą specjalnością są wieczorne imprezy, rodzinne pikniki z pięknym widokiem na stadion narodowy”

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://viacitymap.pl/Miasta/Warszawa/Restauracje-i-kawiarnie/Zachodni-Brzeg
Adres:
ul. Wioślarska 10
00-411 Warszawa
Telefon:
+48 577 533 510
Godziny otwarcia:
niedziela-czwartek: 12-22
piątek-sobota: 12-02

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie