Warszawa

Warszawski Sen by Mateusz Gessler

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

To wyjątkowe miejsce przygotowano w taki sposób, byśmy od samego wejścia poczuli się częścią niecodziennej przygody. Właściciele restauracji zadbali o, to by na wstępie wyostrzyć naszą percepcję, a potem nakarmić, tak byśmy mogli doświadczyć spójnego przeżycia zmysłowego i estetycznego.

Niepowtarzalny klimat Warszawskiego Snu buduje między innymi wnętrze, zaprojektowane przez rzeźbiarza Tomasza Górnickiego, reprezentanta młodego pokolenia polskiej sztuki. Artysta stworzył spójną przestrzennie kompozycje przepełnioną dynamiczną geometrią. Zabieg ten symbolizuje zmianę i historię, a przepiękna rzeźba anioła, umieszczona w jednej z sal, odnosi się do nadziei.

W restauracji możemy skosztować autorskiej kuchni polskiej tworzonej przez Roberta Kandziela i Mateusza Gesslera. Szefowie kuchni serwują tradycyjne polskie smaki w nowoczesnym wydaniu. Nie zawiedziemy się próbując zarówno zimnych zakąsek, jak i gorących dań wypiekanych w piecu. Pośród szerokiego wyboru potraw, z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Może to być np.: Pierś z perliczki na kurkach z sosem winogronowym, czy Polędwica Wellington z foie gras, czarnym czosnkiem i galaretką z palonego miodu. Jeśli chodzi o zupy - na pewno warto spróbować: Kremu z raków z pianą rakową. W menu znajdziemy także zestaw przepysznych deserów i urozmaiconą kartę win, które wzbogacą smak wybranych przez nas potraw.

W Warszawskim Śnie, w którym przyjemności zmysłowe przeplatają się z ucztą estetyczną, nie mogłoby zabraknąć muzyki. Cykliczne koncerty gromadzą wielu ciekawych artystów warszawskiej sceny muzycznej.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.mateuszgessler.com.pl/restauracje/warszawski-sen
Adres:
Koszykowa 63, 00-667 Warszawa
Telefon:
22 221 81 76
Godziny otwarcia:
sobota 12:00–01:00
niedziela 12:00–01:00
poniedziałek 12:00–01:00
wtorek 12:00–01:00
środa 12:00–01:00
czwartek 12:00–01:00
piątek 12:00–01:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie